Rozstrzygnięcie konkursu literacko – plastycznego

                 W lutym ogłosiliśmy konkurs literacko – plastyczny pod hasłem: „Miłość i przyjaźń są magią. Nie możemy jej zobaczyć, ale czujemy ją”. Konkurs skierowany był do wychowanków POW „Jedynka” oraz POW „Dom pod Modrzewiem”. Celem konkursu była refleksja nad wartościami takimi jak przyjaźń i miłość oraz ich rola w życiu człowieka. Warunkiem konkursu było przedstawienie tematu w jeden, wybrany sposób: w formie literackiej, plastycznej bądź literacko – plastycznej.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział dziewięcioro wychowanków. Najstarsze dziewczęta – Paulina i Natalia ujęły temat w formie literackiej. Młodsze dzieci: Wiktoria, Kornelia, Kuba, Gabrysia, Norbert, Artur i Aniela zdecydowały się na przedstawienie tematu w formie plastycznej i literacko – plastycznej. Wszystkie prace były bardzo ciekawe, pomysłowe, a co najważniejsze, trafnie oddawały istotę konkursu, czyli przemyślenia na temat przyjaźni i miłości.

W dniu 30.03.2017 r. w POW „Jedynka” odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu. Podopieczni „Jedynki” pod okiem pani Uli i pani Agnieszki przygotowali na tę okazję mnóstwo słodkości, w tym na specjalne życzenie Anieli, tort. Wszystkim uczestnikom konkursu wręczono dyplomy i upominki. Po części oficjalnej przyszedł czas na degustację naszych wypieków, wspólne rozmowy i zabawę.

                                                                                                                                                            Autor: Agnieszka Lewczuk

<<< Powrót do aktualności