Koncert w WOAK-U

                     W dniu 04.09.2019 roku w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury odbył się koncert zorganizowany przez inicjatorów szkoły muzycznej Rockalizacja by Mapex w Białymstoku. Wydarzenie miało na celu podsumowanie warsztatów muzycznych jakie zorganizowali i przeprowadzili podczas wakacji muzycy z Rockalizacji, a także przybliżenie idei szkoły. W warsztatach Rockujemy Coolturalnie 2019 wzięło udział troje naszych podopiecznych: Wiktoria, Kornelia oraz Maksym. Podczas zajęć dzieci miały możliwość spróbowania gry na różnych instrumentach pod okiem czynnych muzyków, a także poznania tajników śpiewu.

                 W dniu finałowego koncertu uczestnicy warsztatów oraz uczniowie szkoły mieli okazję zaprezentować próbkę swoich muzycznych talentów. Dodatkowo czekała na nas miła niespodzianka. Maksym został wyróżniony przez prowadzących i otrzymał voucher na roczny kurs gry na wybranym instrumencie w szkole Rockalizacja by Mapex. Maksym planuje naukę gry na perkusji. Chłopak był bardzo szczęśliwy z wyróżnienia, a kadra placówki dumna z Maksa.

                Dziękujemy wszystkim pomysłodawcom i twórcom warsztatów za zaproszenie oraz stworzenie dzieciom możliwości kreatywnego spędzania wakacji.

                                                                                                                                                       autor: Agnieszka Lewczuk

<<< Powrót do aktualności