Imprezy choinkowo - karnawałowe

          Wraz z nadejściem Nowego Roku wkraczamy w okres zimowych zabaw, imprez, bali czyli karnawału. Karnawał zaczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli i trwa do wtorku przed Środą Popielcową. W tym czasie, oprócz wypełniania naszych tradycyjnych obowiązków, pozwalamy sobie na odrobinę oddechu i zabawy. I tak w dniu 08.01.2020 roku bawiliśmy się na choince w Fabryce Misia. Było to nasze kolejne zaproszenie do centrum zabaw, które na ten wyjątkowy czas zmienia się w świąteczną krainę – z pięknymi dekoracjami, lampkami, słodkościami i domkiem Świętego Mikołaja. Na miejscu czekało nas mnóstwo atrakcji, a na koniec wszystkie dzieci zostały obdarowane prezentami.

            W dniu 11.01.2020 roku wraz z najmłodszymi podopiecznymi wybraliśmy się, z kolei, do Białostockiego Teatru Lalek na spektakl „Jaś i Małgosia”. Przedstawienie wywołało wiele radości i uśmiechu u wychowanków. Po spektaklu na wszystkich widzów czekała niespodzianka – prosto z Laponii przyjechał Święty Mikołaj, który ponownie obdarował dzieci prezentami. Była też szansa na zrobienie pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem. Na zakończenie na dzieci czekał słodki poczęstunek oraz wspólna zabawa z Elfami.

            W dniu 03.02.2020 roku bawiliśmy się na balu w klubie „Santana”. Nasi podopieczni mieli okazję spotkać się z wychowankami z  innych placówek, nawiązać nowe znajomości, potańczyć przy muzyce DJ-a. W dniu 10.02.2020 r. postanowiliśmy, zaś,  „rozerwać się” kulturalnie i udaliśmy się na koncert orkiestry dętej do filharmonii.

 

autor: Agnieszka Lewczuk, Julita Szymczuk

<<< Powrót do aktualności